Özel araç ile;

Burdur ili Yeşilova ilçesine 5 km mesafede bulunan Hotel Lago Di Salda, Burdur iline 60 KM, Denizli iline 90 KM, Denizli ili Pamukkale ilçesine 110 KM, Antalya iline 150 KM, Muğla Fethiye ilçesine 165 KM uzaklıktadır. İzmir iline 325 KM, Ankara iline 475 KM, İstanbul iline 650 KM mesafededir.

Karayolu ile gelecek misafirlerimizin, Burdur ilinden ve Denizli ilinden itibaren navigasyonu kullanmamaları rica olunur. Çünkü navigasyon, kısa yol olarak misafirlerimizi dağ yollarına yönlendirmekte ve misafirlerimizin kaybolmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle;

Afyon ili üzerinden gelecek olan misafirlerimizin: Afyon – Sandıklı – Burdur – Yeşilova – Salda Gölü;

Antalya ili üzerinden gelecek olan misafirlerimizin: Antalya – Korkuteli – Tefenni – Karamanlı – Yeşilova – Salda Gölü;

Denizli ili yönünden gelecek misafirlerimizin Denizli – Serinhisar – Salda Gölü istikametini tercih etmeleri tavsiye olunur.

Otobüs ile;

İstanbul ve Ankara illerinden gelecek olan misafirlerimizin Burdur ili otobüs terminaline gelmeleri ve bu terminalden Yeşilova ilçe otobüslerine binmeleri gerekmektedir.

İzmir ve Ege Bölgesi üzerinden gelecek olan misafirlerimizin Denizli ili otobüs terminaline gelmeleri ve bu terminalden Yeşilova ilçe otobüsüne binmeleri gerekmektedir.

Burdur ilinden kalkan Yeşilova ilçe otobüslerinin son durağı Yeşilova’ dır. Yeşilova ilçesinden otelimize ancak taksi ile gelmek mümkündür. (5 KM)

Denizli ilinden kalkan Yeşilova ilçe otobüsleri Salda Gölü’ nün ve hotelimizin önünden geçmektedir.

Not: Burdur ili ve Denizli ili terminallerinden kalkan Yeşilova ilçe otobüsleri 08.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Havayolu ile;

Denizli Çardak Havalimanı hotelimize 45 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından her gün gidiş – dönüş uçak seferleri bulunmaktadır.

Ancak uçak ile gelecek olan misafirlerimizin Denizli Çardak Havalimanı’ndan araç kiralamaları ya da hotelimizle irtibata geçerek taksi çağırmaları tavsiye olunur.

Yukarıda belirtilen 45 KM mesafeye ilişkin bir toplu ulaşım aracı bulunmamaktadır.

Arayınız

0 (248) 618 04 80